You cannot place a new order from your country. (United States)

WE BUILD CHAMPIONS

Hokej

Hokej na trawie to gra zespołowa, w której uczestniczy dwie drużyny składające się z 11 zawodników (w tym bramkarz). Rozgrywa się dwie połowy meczu po 35 minut każda z 5-10 minutową przerwą między nimi. Najważniejszymi parametrami fizycznymi w tej dyscyplinie są siła, wytrzymałość, zwinność i szybkość oraz nietuzinkowe umiejętności techniczne (dryblingi, podania, strzały). Bardzo wyczerpujący charakter hokeja na trawie sprawia, że priorytetowe stają się odpowiednie nawodnienie i odżywienie organizmu gracza. Oprócz zbilansowanej diety bardzo pomocne w tym aspekcie, szczególnie w porze około meczowej i treningowej, są wszelkiego typu suplementy i odżywki. Stanowią one podstawę prawidłowej regeneracji i podnoszenia możliwości wysiłkowych hokeisty na wyższy poziom.